Nor gara

2019/2020ko ikasturte honetan hauek dira Egape Ikastolako lantaldeak:

HAUR HEZKUNTZA (HH) - LEHEN HEZKUNTZA (LH):

 

ZUZENDARITZA TALDEA:

Zuzendaria: Juan Luis Alkorta

Ikasketa burua: Koro Berasategi

Idazkaria: Edurne Arzelus

 

TUTOREAK HH:

HH 2 urte A: Edurne Urkirizar 

HH 2 urte B: Ainhoa Matilla

HH 3 urte A: Maite Urretabizkaia

HH 3 urte B: Ibon Badiola

HH 4 urte A: Aitziber Zipitria

HH 4 urte B: Garbiñe Izeta

HH 5 urte A: Aitziber Etxarri

HH 5 urte B: Inma Zabala

 

TUTOREAK LH:

LH 1A: Karmele Alonso

LH 1B: Itsaso Gómez

LH 1C: Maider Esnaola

LH 2A: Rakel Sanz

LH 2B: Aloña santa Cruz

LH 3A: Guada Urkiza 

LH 3B: Ilargi Begiristain

LH 4A: Nerea Arruti

LH 4B: Maite Barandiaran

LH 5A: Inma Eizagirre 

LH 5B: Ana Urdangarin

LH 6A: Gemma Inza

LH 6B: Maite Huerta

 

ESPEZIALISTAK:

Aholkularia: Angela Barandiaran

Pedagogia Terapeutikoa: Leire Uzkiano, Yoana Gonzalo eta Karmele Leizaola

ALE: Begoña Oteiza

Musika: Antton Jauregi

Gorputz Hezkuntza: Iñaki Altuna

Ingelesa: Olatz Zubillaga, Monika Méndez eta Maxi Etxebeste

Erlijioa: Marivi Guillén

Hezitzailea: Ainhoa Zabala

Liburutegia: Gentzane Unanue

Besteak: Isa Zelaia, Oihana Aguaron, Marta Artola eta Saioa Subiza

 

JANGELAKO ARDURADUNA:

Lutxi Guiral

 

LANGILE EZ IRAKASLEAK:

Sukaldariak: Ixiar Tomasena, Ixiar Vaquero eta Olatz Albéniz

Jangelako langileak: Karmele Ikobalzeta, Amaia Utiel, Irune Goikoetxea, Kepa Sañudo, Nuria González, Amaia Ibañez, Gurutze Gomendio, Begoña Ansa, Angela Izeta, Miren Audikana, Mª Angeles Oiarzabal eta Gema Telletxea

Garbitzaileak: Loli Rafales, Mari Karmen Almorza, Amaia Utiel eta Mª Jesús Cabaleiro

 


 

 

 

DERRIGORREZKO BIGARREN HEZKUNTZA (DBH):

 

ZUZENDARITZA TALDEA:

Zuzendaria: Amaia Amutxastegi

Ikasketa burua: Nekane Legarreta

Idazkaria: Miriam Larrinaga

 

ORIENTAZIOA:

Orientatzailea: Izaro Iparragirre

Pedagogia Terapeutikoa: Miriam Larrinaga eta         Pilar Martin              

 

TUTOREAK:

DBH 1A: Inma Otamendi 

DBH 1B: Jaione Rodriguez

DBH 2A: Virginia Lopez

DBH 2B: Sandra Lozano 

DBH 3A: Ixiar Artola

DBH 3B: Eba Zilbeti

DBH 4A: Juan Villar

DBH 4B: Ihintza Erremundeguy

 

LANGILE EZ IRAKASLEAK:

Administraria: Edurne Goñi 

Atezaina: Juan Ulacia

Sukaldaria: Txani Rodriguez 

Jangelako langileak: Olatz Petrina eta Maialen Loinaz

Garbitzaileak:Toñi Perianes eta Puri Del Olmo

 

 

 

ARLOKO IRAKASLEAK:

Teknologia: Irene Illarramendi

Geografia-Historia: Sandra Lozano, Gorka Alustiza eta Iñaki Alcalde

Balio Etikoak: Mikel Mendizabal

Gorputz Hezkuntza: Xabier Maritxalar

Plastika: Letizia Aristi 

Gaztelera eta Literatura: Ainhoa Fernández, Eli Palazuelos eta Juan Villar

Euskara eta Literatura: Nekane Legarreta, Jaione Rodriguez eta Ihintza Erremundeguy

Ingelesa: Virginia Lopez eta Ixiar Artola

Frantsesa: Ainhoa Fernández eta Ihintza Erremundeguy

Musika: Susana Elosegi

Biologia-Geologia: Garbiñe Asensio eta Xabier Basauri

Fisika-Kimika: Eba Zilbeti eta Xabier Basauri

Matematika: Inma Otamendi eta Enara Elustondo

Ekonomia-Enpresa: Sandra Lozano

Latina: Gorka Alustiza

Informatika: Josune de Sosa

 

JANGELAKO ARDURADUNA: 

Eli Palazuelos